STOJAKI TYPU " U"

Stojaki rowerowe U ze stali ocynkowanej lub nierdzewnej. Dostępne w wersji STANDARD I PREMIUM z dodatkowymi opcjami m.in. z 2 boksami parkingowymi, miejscem na reklamę, elementami ozdobnymi. Dostępne w czterech rozmiarach (80x60cm, 80x80cm 80x100cm i 80x110cm ). Do wyboru profile stojaków (owalny lub prostokątny). Z mocowaniem do przykręcenia lub do wbetonowania.

STOJAKI MODUŁOWE

Nowoczesne systemy zabudowy parkingowej dla rowerów na dowolną liczbę stanowisk. Z przeznaczeniem zarówno do powierzchni otwartych lub zamkniętych. Z opcjami montażu (do wkręcenia lub wbetonowania) i sposobem montażu (do ściany lub podłoża). Pasujące pod każdy rodzaj kół również tych wyposażonych w hamulce tarczowe.

STOJAKI SPIRALNE

Nowoczesny i oryginalny design stojaków przy tym uniwersalne i ergonomiczne, możliwość montażu do podłoża lub ściany. Opcja pomalowania stojaków na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu stojaki zyskują jeszcze bardziej indywidualnego charakteru.

STOJAKI ŚCIENNE

Produkty dedykowane szczególnie pod zabudowę pomieszczeń zamkniętych. Niezależna regulacja każdego stanowiska pozwala na optymalne dopasowanie kąta ustawienia rowerów podczas parkowania, a tym samym optymalnie wykorzystać dysponowaną powierzchnię parkingową. Stojaki polecane pod zabudowy większych rowerowni w blokach Wspólnot Mieszkaniowych, a także do zabudowy niewielkich przydomowych rowerowni w garażach lub piwnicach.

STOJAKI REKLAMOWE

Reklama i stojak rowerowy w jednym to doskonały sposób na połączenie miejsca do parkowania rowerów z możliwością zareklamowania firmy , miejsca lub instytucji. Możliwość adaptacji reklamy na stojakach modułowych RAD , CROSS, ECHO i typu U, projekt graficzny reklamy GRATIS !!! .Możliwość wykonania reklamy jedno lub dwustronnej.

AKCESORIA

Kotwy do wbetonowania , tabliczki parkingowe, kółka do stojaków, ramy do tabliczek, blokady antykradzieżowe i inne.