Tel.: +48 508 369 222
+48 505 790 860
e-mail: biuro@krosstech.pl

O naslogoJesteśmy polskim producentem stojaków rowerowych, elementów małej architektury, wyrobów metaloplastycznych i  konstrukcji stalowych.

Początek naszej działalności skupiał się głównie wokół produkcji stojaków rowerowych i akcesoriów do tej grupy produktów. Szybko staliśmy się liderem na krajowym rynku zaopatrując klientów w wysokiej jakości parkingi rowerowe do zastosowań zarówno zewnętrznych jak i do pomieszczeń zamkniętych.

 

Z czasem naszą ofertę poszerzyliśmy o wieszaki i stojaki na sprzęt narciarski i snowboardowy, który zyskał sobie uznanie zarówno w małych przydomowych jak i wielostanowiskowych narciarniach przy pensjonatach i ośrodkach wczasowych.

 

Zdobyte na przełomie lat doświadczenie wyznaczyło kierunek rozwoju firmy, która skupiła się na dalszym poszerzaniu i ulepszaniu oferty stojaków rowerowych, a także wprowadzeniu innych elementów małej architektury takich jak: kosze, ławki, donice, tablice informacyjne, popielnice, osłony na drzewa, słupki itp. Dzięki temu możliwa stała się obsługa kompleksowa i dostarczenie klientowi większości elementów małej architektury.

 

Wszystkie nasze produkty to wyroby krajowe powstające w hali produkcyjnej mieszczącej się w Krośnie (woj. podkarpackie) na bazie surowców dostarczanych przez stałych, zaufanych  kontrahentów oferujących najwyższej jakości materiały.

Naszą misją jest dostarczanie klientom funkcjonalnych o wysokim poziomie trwałości i estetyki produktów, które spełnią oczekiwania naszych dotychczasowych jak i przyszłych klientów czego sobie i Państwu życzymy.